Loomise Kuupäev: 6 Veebruar 2021
Värskenduse Kuupäev: 18 Mai 2024
Anonim
Pakendajad peksid esimesel Super Bowlil pealikke - Ajalugu

15. jaanuaril 1967 purustasid Rahvusliku Jalgpalli Liiga (NFL) Green Bay Packers Ameerika jalgpalliliiga (AFL) Kansas City pealikud, 35–10, kõigi aegade esimestel AFL-NFLi maailmameistrivõistlustel, mida hiljem tuntakse kui Super Bowl I, Los Angelese mälestuskolosseumis.

1960. aastal NFL-i rivaalina asutatud AFL leidis oma tee alles 1967. aastal ning Packers oli mängu võitmiseks tugevalt soosinud. Kuna 60 miljonit inimest oli telerist mängu vaatama häälestatud, suutsid pealikud seda esimesel poolajal lähedal hoida ja poolajaks oli Green Bay vaid 14-10. Chiefsi ainus maandumine toimus teises veerandis, seitsme jardi möödudes teekonnal tagant Len Dawsonilt Curtis McClintonile.

Pärast seda, kui Willie Wood suutis Dawsoni söödu tõrjuda ja palli 50 meetri kaugusel palli tagasi pudendada, suutis pall siiski mängu avameelseks muuta. Teisel poolajal tegi Green Bay veel kolm korda värava, kui Elijah Pitts jooksis kahel maandumisel ja tagaotsas Max McGee'who tuli väljakule pärast seda, kui starter Boyd Dowler oli mängu kuuendal mänguvigastusel vigastada saanud, kui ta sai oma teise maandumispunkti. päev. Enne mängu oli McGee terve hooaja jooksul teinud vaid neli vastuvõttu; ta tegi sel õhtul seitse, kokku 138 jardi.

Packersi kuulus veerandmängija Bryan Bartlett “Bart” Starr täitis öösel 16-st 23-st möödumisest. Mängu lõpus oli skoor 35-10 ja Starr nimetati kõige väärtuslikumaks mängijaks. Pärast mängu pärast matši kommenteerides avaldas Green Bay treener Vince Lombardi üldist arvamust, et isegi AFL-i pealike parimad ei võrdu NFL-i tippmeeskondadega.

Kaks aastat hiljem tõestas AFL kahtlejaid, võites oma esimese meistritiitli, kui Joe Namath viis New York Jetsi hämmingusse 16-7 võiduga Baltimore Coltsi üle Super Bowl III-s. Aastal 1970 ühinesid AFL ja NFL üheks liigaks, kuna Colts, Cleveland Browns ja Pittsburgh Steelers nõustusid ühinema 10 AFL meeskonnaga, et moodustada Ameerika jalgpallikonverents (AFC). Pärast seda on Super Bowl olnud AFC tippmeeskondade ja NFLi meistrivõistluste rahvusliku jalgpallikonverentsi (NFC) iga-aastane kohtumine.

William ydney Porter, muidu tuntud kui O. Henry, vabatatake el päeval vanglat pärat eda, kui ta on Texae Autini panga omatamie eet kolm aatat vangi olnud.Vangituet pääemiek oli Por...

el päeval on John teinbecki romaan Hiirtet ja meetet avaldatake lugu kahe võõrtöötaja vahelitet idemetet. Ta kohanda raamatu kolmetoimeliek näidendik, mi valmi amal aatal...